»» oznamy

Ambulanstná pohotovostná služba
Predseda KSK oznamuje občanom, že od 1.7.2018 dochádza k zrušeniu Lekárskej služby prvej pomoci (LSPP), ktorú nahradí Ambulantná pohotovostná služba (APS). APS pre dospelých: 1.Košice (LSK PLUS s.r.o., Národná Trieda 27, Košice-mestská časť Sever), 2. Košice-okolie (Poliklinika Terasa s.r.o.,Toryská 1,Košice-MČ Západ). APS pre deti a dorast: Košice (LSK PLUS s.r.o., Národná Trieda 27, Košice-mestská časť Sever), 2. Košice-okolie (Poliklinika Terasa s.r.o.,Toryská 1,Košice-MČ Západ)...Pohotovosti budú po novom fungovať v skrátenom režime od 16.00 hod. do 22.00 hod. - v pracovné dni. Cez víkendy a sviatky od 7.00 do 22.00 hod. Chorým tak budú po tomto čase k dispozícii už len urgentné príjmy v nemocniciach.

Zmeny sa nedotknú zubno-lekárskych pohotovostných služieb, fungovať budú rovnako, ako doteraz. Poplatok za APS sú 2 eur, ústavná pohotovostná služba bude stáť 10 eur.

Odvolanie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru
Odvolanie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru

Odpočet vody
Obec Gyňov vyzýva všetkých obyvateľov obce, ktorí sú napojení na obecný vodovod, aby nahlásili aktuálny stav svojho vodomera.

Vyhlásenie času so zvýšením nebezpečenstvom vzniku požiaru
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Košiciach vyhlasuje čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru od 16.6.2018 od 15.00 hod. do odvolania.

Strategický dokument
Návrh územného plánu obce Belža

Pozvánka na OZ
Oznamujeme občanom, že dňa 19.6.2018 sa uskutoční zasadnutie obecného zastupiteľstva v Gyňove.

Informovaný súhlas rodiča na podujatie Noc dobrodružstva a zábavy
Informovaný súhlas rodiča